Dlaczego nasze instalacje są lepsze od konkurencji?

Niepalne Panele Fotowoltaiczne


Czy wiecie że 99% paneli fotowoltaicznych zainstalowanych w Polsce to panele PALNE! Nie każdy klient musi być świadomy zagrożeń wynikających z użycia słabej jakości paneli.

 

Czytaj więcej »

Najlepsza firma instalacyjna w Polsce 2020!


Z niekłamaną dumą chcemy pochwalić się, iż w dniu 22 czerwca z rąk Pana Federico Brunneliego prezesa Enphase Polska, firma ROKA ENERGY otrzymała statuetkę dla NAJLEPSZEGO instalatora systemów fotowoltaicznych niskonapięciowych w kraju.

Czytaj więcej »

25 lat gwarancji


Czy wiesz że tradycyjna fotowoltaika z inwertetem centralnym nie ma szans "dożycia" 10lat? Przetopione złącza pod panelami, przegrzane inwertery i przewody to standard. W instalacjach niskonapięciowych Enphase możesz zapomnieć o takim scenariuszu. Nasze instalacje są zbudowane na całe życie!

Czytaj więcej »

Bezpieczeństwo


System fotowoltaiczny Enphase jest to amerykański, niskonapięciowy układ pojedynczych inwerterów połączonych równolegle, umieszczonych indywidualnie za każdym pojedynczym panelem fotowoltaicznym (1panel=1inwerter) wraz ze wszystkimi zabezpieczeniami AC/DC za każdym panelem. 

Czytaj więcej »

Wydajność


Każdy panel daje z siebie maksymalnie tyle, ile może w danych warunkach, w przeciwieństwie do systemów tradycyjnych połączonych szeregowo, gdzie obwód paneli działa tak jak jego najsłabsze ogniwo. System Enphase nie boi się zacienień, liści czy niekorzystnych warunków.

Czytaj więcej »

Żywotność


W instalacji fotowoltaicznej Enphase przepływa jedynie ok 48volt DC (prąd stały)- napięcie bezpieczne, co oznacza, że zarówno inwerter jak i panel jest wypoczęty i mimo, iż pracują na swoich maksymalnych obrotach nie są one degradowane prądem stałym z paneli sąsiadujących tak jak w systemach szeregowych.

Czytaj więcej »

Ekonomia


W instalacji Enphase sytem fotowoltaiczny, jako całość, działa na niskich napięciach, starzeje się później, a każdy panel jest osobną autonomiczną "mini-elektrownią”. Jest rozwiązaniem bardziej ekonomicznym i opłacalnym dla użytkownika. Nie wymaga żadnej obsługi ani serwisowania na przestrzeni całego swojego życia. 

Czytaj więcej »

Konfiguracja


System bardzo uniwersalny - można go rozkładać dowolnie na wielu połaciach dachu, ścianach a nawet balkonach, w zależności od zaistniałych warunków. Każdy indywidualny panel jest autonomiczną elektrownią w zakresie od 1 panela do 880 paneli 

Czytaj więcej »

Łatwa rozbudowa


Poprzez fakt, że poszczególne panele w instalacji fotowoltaicznej Enphase, są połaczone równolegle, nie mają żadnego wpływu na działanie pozostałych, sąsiadujących z nimi paneli, system Enphase można dowolnie powiększać. Dziś montujemy pięć paneli, za rok kolejnych 10, a za dwa lat jesze 15 paneli...

Czytaj więcej »

3-fazy przy małych instalacjach


Już zaledwie 3 panele fotowoltaiczne tworzą w pełni funkcjonalną instalację trójfazową! Jeden panel wystarczy aby wytworzyć jedną  fazę (230V). Jest to niemożłiwe w tradycyjnych instalacjach szeregowych, dzięki Enphase, fotowoltaika nabiera nowej jakości i nowych możliwości... 

Czytaj więcej »

Jakość


Marka Enpahse to Rolls-Royce w branży fotowoltaicznej jak chodzi o inwertery, pozostałe elementy instalacji muszą być również najwyższych standardów, dlatego stosujemy panele w klasie ogniowej A, czyli niepalne i z długą gwarancją produktową.

Czytaj więcej »

Lokalny instalator


Pracujemy lokalnie Szczecin-Gdańsk-Poznań. Własna ekipa montażowa, sprzęt zawsze dostępny od ręki w naszym magazynie, krótkie terminy , lokalne referencje. Szef zawsze na miejscu montażu. Szybko, czysto i profesjonalnie!

Nie używamy podwykonawców, dlatego mamy pełną kontrolę nad procesem instalacji i pewność jakości.

Czytaj więcej »

Dokumentacja od A do Z


Nasi klienci nie muszą martwić się o wypełnianie wniosków i bieganie po urzędach, wystarczy podpisać odpowiednie upoważnienie, a my poprowadzimy za Ciebie wszelkie procedury z Zakładem Energetyczny oraz pomożemy z programami dotacyjnymi.

Czytaj więcej »

Wschód-Zachód


Start instalacji fotowoltaicznej przy małym nasłonecznieniu to wielka zaleta sytemu Enphase, dlatego wyjątkowo dobrze sprawuje się w montażach typu wschód-zachód. Nawet w półmroku instalacje Enphase nadal produkują prąd. 

Czytaj więcej »

phone_in_talk