Dlaczego nasze instalacje są lepsze od konkurencji?

25 lat gwarancji


Montując instalację fotowoltaiczną z pewnością nikt nie zakłada, że będzie działała tylko przez 10-12 lat. Założeniem jest inwestycja długofalowa, a tradycyjny inwerter centralny „żyje” przeciętnie 7-8 lat, po czym należy go wymienić. W naszych instalacjach serce układu obliczone jest na 40lat bezawaryjnej pracy i poparte 25-cio letnią gwarancją podstawową!

Czytaj więcej »

Bezpieczeństwo


System fotowoltaiczny Enphase jest to amerykański niskonapięciowy układ pojedynczych inwerterów połączonych równolegle, umieszczonych indywidualnie za każdym pojedynczym panelem fotowoltaicznym (1panel=1inwerter) wraz ze wszystkimi zabezpieczeniami AC/DC. 

Czytaj więcej »

Wydajność


Każdy panel daje z siebie maksymalnie tyle, ile może w danych warunkach, w przeciwieństwie do systemów tradycyjnych połączonych szeregowo, gdzie obwód paneli działa tak jak jego najsłabsze ogniwo. System Enphase nie boi się zacienień, liści czy niekorzystnych warunków.

Czytaj więcej »

Żywotność


W instalacji fotowoltaicznej Enphase przepływa jedynie 48volt DC (prąd stały)- napięcie bezpieczne, co oznacza, że zarówno inwerter jak i panel jest wypoczęty i mimo, iż pracują na swoich maksymalnych obrotach nie są one degradowane prądem stałym z paneli sąsiadujących tak jak w systemach szeregowych.

Czytaj więcej »

Ekonomia


W instalacji Enphase sytem fotowoltaiczny, jako całość, działa na niskich napięciach, starzeje się później, a każdy panel jest osobną autonomiczną "mini-elektrownią”. Jest rozwiązaniem bardziej ekonomicznym i opłacalnym dla użytkownika. Nie wymaga żadnej obsługi ani serwisowania na przestrzeni całego swojego życia. 

Czytaj więcej »

Konfiguracja


System bardzo uniwersalny - można go rozkładać dowolnie na wielu połaciach dachu, ścianach a nawet balkonach, w zależności od zaistniałych warunków. Każdy indywidualny panel jest autonomiczną elektrownią w zakresie od 1 panela do 880 paneli 

Czytaj więcej »

Łatwa rozbudowa


Poprzez fakt, że poszczególne panele w instalacji fotowoltaicznej Enphase, są połaczone równolegle, nie mają żadnego wpływu na działanie pozostałych, sąsiadujących z nimi paneli, system Enphase można dowolnie powiększać. Dziś montujemy pięć paneli, za rok kolejnych 10, a za dwa lat jesze 15 paneli...

Czytaj więcej »

3-fazy przy małych instalacjach


Już zaledwie 3 panele fotowoltaiczne tworzą w pełni funkcjonalną instalację trójfazową! Jeden panel wystarczy aby wytworzyć jedną  fazę (230V). Jest to niemożłiwe w tradycyjnych instalacjach szeregowych, dzięki Enphase fotowoltaika nabiera nowej jakości... 

Czytaj więcej »

Jakość


Marka Enpahse to Rolls-Royce w branży fotowoltaicznej, pozostałe elementy instalacji muszą być również najwyższych standardów. Stosujemy panele producentów z pierwszej dziesiątki najbardziej renomowanych producentów, według rankingu Bloomberga USA o mocach powyżej 400W/panel

Czytaj więcej »

Lokalny instalator


Pracujemy lokalnie Szczecinek-Koszalin-Piła. Własna ekipa montażowa, sprzęt zawsze dostępny od ręki w naszym magazynie, krótkie terminy , lokalne referencje. Szef zawsze na miejscu montażu. Szybko, czysto i profesjonalnie!

Czytaj więcej »

Dokumentacja od A do Z


Nasi klienci nie muszą martwić się o wypełnianie wniosków i bieganie po urzędach, wystarczy podpisać odpowiednie upoważnienie, a my poprowadzimy za Ciebie wszelkie procedury z Zakładem Energetyczny oraz pomożemy z programami dotacyjnymi.

Czytaj więcej »

Wschód-Zachód


Start instalacji fotowoltaicznej przy małym nasłonecznieniu to wielka zaleta sytemu Enphase, dlatego wyjątkowo dobrze sprawuje się w montażach typu wschód-zachód. Nawet w półmroku instalacje Enphase nadal produkują prąd. 

Czytaj więcej »

Enphase kontra inne Mikroinwertery


Mikroinwerter mikroinwerterowi nie równy! W rzeczywistości istnieje tylko jeden, prawdziwy, jakościowy mikroinwerter na świecie, jest nim Enphase. Najbardziej wydajny, całkowicie niepalny i długowieczny, żaden inny mikroinwerter nie może się tym pochwalić!

Czytaj więcej »